Zacznij systematycznie uczyć się grać na gitarze razem ze stroną Moja nauka - będziesz miał/miała do niej dostęp po zalogowaniu się w serwisie

Niegodny - Piosenki Religijne

Opracował -a: suchoc,
Redaktor: Miłosz,
Data publikacji: 2006-02-13 00:10
 
Moja nauka


Ups, problem :-/
Zaloguj się Mój śpiewnik
ref. e C e C e C a h

zwr. e C h

Dodaj komentarz ...i/lub link do filmiku video

Zaloguj się do serwisu
Ostatnie komentarze
1.
s4jmon
2008-02-14 15:50
ref Niegodny jestem, Panie, przyjąć Cię dB Do mej duszy, lecz niech to wyznanie Bg Niech Cię żal mój wzruszy. A Pociesz mnie przebaczeniem d Daruj mi winy, zbrodnie B I uświęć Swym wejrzeniem g Bym Cię przyjął godnie. A 1 Dzieci niegodne tak wielkiej Ofiary d Z Twego stołu dary biorą. BgA Ręce do Ojca podnoszą po dary d I z ufnością i z pokorą. BgA Panem Tyś naszym i Ojcem na wieki d Kiedy słabi pobłądzimy. BdA Przecież spod Twojej nie wyjdziem opieki d Gdy Cię pośród nas czujemy. BgA Ja znam takie chwyty...:) Pozdrawiam:)
2.
Reiha
2007-06-22 15:38
bodajże w "Śpiewajmy Panu" jest tak: ref Niegodny jestem, Panie, przyjąć Cię e D Do mej duszy, lecz niech to wyznanie a Niech Cię żal mój wzruszy. H7 Pociesz mnie przebaczeniem e Daruj mi winy, zbrodnie C I uświęć Swym wejrzeniem a Bym Cię przyjął godnie. H7 1 Dzieci niegodne tak wielkiej Ofiary e Z Twego stołu dary biorą. C H7 Ręce do Ojca podnoszą po dary I z ufnością i z pokorą. Panem Tyś naszym i Ojcem na wieki Kiedy słabi pobłądzimy. Przecież spod Twojej nie wyjdziem opieki Gdy Cię pośród nas czujemy. 2 My za Chrystusa idziemy przykładem Czy w nieszczęściu czy w niedoli. On nam pokazał i wzory i szlaki Jak żyć według Ojca woli. Boży Baranku, co gładzisz grzech świata Aby lud Twój żył bezpiecznie. Uproś nam wiarę i miłość do brata Daj nam pokój, pokój wieczny.
3.
kamilatygryska
2006-06-08 14:18
Ciekawi mnie tylko skąd Ci sie to 'h' wzięło??!! Jeżeli juz...to H7 !! Ale o wiele lepiej sie gra (i śpiewa) z d.
Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone na www.chords.pl są własnością ich autorów.