Zacznij systematycznie uczyć się grać na gitarze razem ze stroną Moja nauka - będziesz miał/miała do niej dostęp po zalogowaniu się w serwisie

Czarownicy pies - Happysad

Dodał -a: Miłosz,
Pochodzi z: http://www.happysad.art.pl
Data publikacji: 2005-04-17 00:02
 
Moja nauka


Ups, problem :-/
Zaloguj się Mój śpiewnik


(akordy cis i fis grane są na 9 progu,
 H na 7)
cis cis cis fis
cis cis cis H

cis       fis
Wszystko...
cis        fis  H
Wszystko...
cis         fis
Zwykle...
cis      cis  H
Zwykle...
cis          fis
A ja...
cis      fis   H
Póki...
cis       fis
Póki...
cis       fis      H
Póki...
(ref jedno wiosło gra w pozycji pierwszej,
drugie tak jak zwrotki)
cis  fis     cis fis H
   Wszystko...
cis
wszystko...
cis  fis     cis fis H
   Wszystko...
cis
wszystko...
   fis     cis
   Pali...
   fis  H   cis
   Czarownicy...
   cis  fis     cis fis H cis
   Wszystko...

Dodaj komentarz ...i/lub link do filmiku video

Zaloguj się do serwisu
Ostatnie komentarze
1.
Tomek_Z
2009-08-12 22:18
jak chce się szybko wycwiczyć mięśnie to trzbea grać duzó na stojac piosenki z samych akordów barre. ja nie wiem jak zabardzo wygladają molewe odpowiedniki na 9 progu cis i fis ale postram sioę obczaić ale gram cały czas praktyczine na stojąco trudne piosenki dla mieśni i po miesacu solidnego ćwiczenia cyli był to dla mnie grudzień przestały mnie one boleć wiec myślę że się opłaca a wersja miłosza jest dobra.
2.
Diana
2008-11-15 18:10
wersja prościejsza jest ciekawsza bo mam krótkie palce i barowce"bolą"gdyby ktos znał jeszcze inna wersje to pisać na gg;)
3.
yeyoc
2008-09-30 21:33
Ja tam jezdze po gryfie na power chordsach 3-dzwiekowych z "poprzeczka" i tez daje rade, a latwo przynajmniej:) Pozdro.
4.
goofer
2007-09-03 19:06
Wersja Miłosza jest prawidłowa, jak sie zdaje poza tym momentem gdzie powinien być fis a nie cis w zwrotce. Drobna pomyłka pewnie w pisaniu :) Wersja Bruni nie jest uproszczona.. ale przede wszystkim błędna. Akordy barre na 7,9 progu nie są najprostsze dla początkującego, fakt - zagrajcie więc cis na 4 progu : 446654, fis na drugim - 244222, H też na drugim, nieco trudniej 224442. Różnice brzmieniowe, wg mnie, przemawiają nawet za graniem akordów w utworze w ten sposób:) (zwłaszcza jeśli ktoś ma nienowe wiosło średniej jakości.. i dociśnięcie chwytu na progach wyższych niż 5 graniczy z cudem, a przynajmniej grozi kontuzją palcy :) Unikanie grania 'barów' nie pomoże i szczerze go nie polecam. Troche ćwiczeń, a wierzcie że opłaci się i wiele utwórów będzie wam później łatwiej zagrać w ten sposób 'jeżdząc' sobie tylko po gryfie (Tak właśnie wyglądają koncerty HAPPYSAD'u.. prawie zero otwartych 'zwykłych' chwytów:) Pozdrawiam miłośników HS i wszystkich grajkuf;p
5.
Bronia218
2006-12-09 22:37
A teraz łatwiejsza wersja: Wszystko ucieka... e a wszystko krąży.... e a zwykle gubiąc... e a zwykle z tego... e a a ja to wszystko... C e póki to jakoś... e a póki nie.... e a póki na skórze... e a e ref. wszystko.... a e wszystko co... a e E a pali się... C a e E wszystko co... a e wszystko co... a e E a Brzmi jak brzmi, ale dobre dla początkujących.
6.
czarny5656
2006-02-22 01:44
wstęp jest tak: cis cis cis fis cis cis fis H 7 akord to fis a nie cis by milosz
Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone na www.chords.pl są własnością ich autorów.